Novinky


Vydali jsme novinku od Billa Johnsona


Děti v životě čelí mnoha obrům: zraněním, zápasům a pokušením, které odvedou bezpočet mladých od jejich Božího povolání. Pro rodiče je velmi důležité, aby své děti naučili tyto obry porazit. Autoři na příkladech z Písma i z vlastní zkušenosti ukazují, jak se svými dětmi udržet pevné vztahy a zároveň disciplínu, jak budovat jejich charakter a vkládat do nich touhu po tom, aby jejich životy měly význam pro věčnost. Knihu můžete koupit na našem eshopu.

Počet stran: 239, pevná vazba.
Video a článek od Raye Hughese


Ray Hughes přináší inspirující myšlenky a vyučování, které nám může otevřít nový pohled do duchovní dimenze. Podívejte se na úryvek z rozhovoru s ním (české titulky) a přečtěte si překlad článku, který zveřejnil na svém Facebooku v květnu 2020.
Vydali jsme novinku od Daniele Kolendy

Zabíjet draky


Kniha Zabíjet draky nám prostřednictvím zdravého a praktického učení ukazuje, co o démonické říši říkají biblické myšlenky spasení, vykoupení a života v Božím království. Daniel Kolenda zbavuje duchovní boj mýtů, aby ukázal, jak nepřítel působí v našem životě a jak můžeme zničit každého draka, se kterým se setkáme. Knihu můžete koupit na našem eshopu.

Počet stran: 221, měkká vazba.
Vydali jsme dvě novinky od Wolfharda Margiese

Duch svatý je jiný
Rozněcovat Ducha svatého


Tyto dvě knihy německého pastora a doktora Dr. Wolfharda Margiese na sebe volně navazují. Obě knihy můžete koupit na našem eshopu.

Duch svatý je jiný:
První ze dvou přelomových knih, ve kterých se Wolfhard Margies zcela novým pohledem věnuje tématům Ducha svatého, jako jsou posvěcení, naše duše, jak skrze Ducha svatého prožívat Boží lásku, i dalším oblastem praktického křesťanského života.
Počet stran: 159, měkká vazba. Cena: 199 Kč.

Rozěcovat Ducha svatého:
Rozněcovat Ducha svatého je pokračováním titulu Duch svatý je jiný. Jak je pro W. Margiese typické, přináší zde své teologické poznatky, které jsou hluboce zakořeněny v pravdách Božího slova.
Počet stran: 163, měkká vazba. Cena: 199 Kč.

Při koupi obou knih společně je sleva.


Upozornění na změnu telefonního čísla

Aktuální telefonní číslo Křesťanského centra Příbram, z.s.:
+420 608 953 066
Děkujeme


Knihy od Dr. Caroline Leaf

Kdo mi vypnul mozek
Zapnete si mozek
Kdo ti vypnul mozek

V češtině vyšly knihy o zdravém myšlení a mozku z biblického pohledu od Dr. Caroline Leaf Kdo mi vypnul mozek a Zapněte si mozek a také kniha Kdo ti vypnul mozek brzy vyjde v nakladatelství Universe Press.


O autorce
Logopedka a audioložka dr. Caroline Leaf pracuje od roku 1985 v oboru kognitivní neurovědy. Zaměřila se zejména na „vědu o myšlení“ (její vlastní termín) ve vztahu k myšlení a učení. Vypracovala geodetickou teorii zpracování informací a v 90. letech uskutečnila výzkumy neuroplasticity mozku, jež ukázaly, jak se mozek může měnit prostřednictvím mysli. Značnou část současného výzkumu zaměřila na spojitost vědeckých poznatků s Biblí, aby ukázala, jak věda postupně odhaluje pravdivost Písma. Výsledky svého výzkumu aplikovala dr. Leaf v téměř dvacetileté klinické praxi. Dnes přednáší, školí a káže o těchto poznatcích po celém světě. Je autorkou mnoha knih, článků a odborných pojednání. Dnes má na televizní stanici TBN (Trinity Broadcasting Network – největší křesťanské televizní síti na světě) vlastní pořad Switch On Your Brain.
V této práci považuje propojení mezi vědou a Písmem za užitečný prostředek k ovládání myšlenek a emocí, který jejím klientům a pacientům pomáhá myslet, učit se a nalézt smysl a účel života. Caroline a její manžel Mac žijí se svými čtyřmi dětmi v texaském Dallasu. Více informací najde čtenář na webových stránkách www.drleaf.com.